ANA SAYFA TR EN Kurumsal DNV İletişim
HERE

HERE Technologies Hakkında

HERE konum teknolojilerinde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. 1985 yılından beri insanları, gönderileri ve işletmeleri daha ileriye taşıma felsefesi için konum verisi ve teknoloji sağlamaktadır.

HERE 56 ülkede 9.000'den fazla çalışanıyla, geniş ölçekte binlerce müşteriye hizmet veren küresel bir organizasyondur. Harita teknolojisi 150 milyonun üzerinde araçta kullanılmaktadır.

Haritalamayı dijital hale getirme ve araç içi navigasyon sistemlerine öncülük etme firmanın ilk hedefini oluşturmuştur. Bununla birlikte bu istek araçların ötesine geçmiş ve birçok uygulama ve sektörde görülmeye başlanmıştır.

Aylık 80 milyar API çağrısı ve 100.000'den fazla kaynaktan veri toplayarak, dünyanın en yeni, en doğru dijital temsilini sağlamaktadır. POI, yol verisi, bina verileri vb. birçok veri şekli ve formatı ister dosya ortamında ister çevrimiçi servisler ile sağlanmaktadır.

Bu sayede ister gönderilerin ihtiyaç duyulan yere teslim edilmesi, ister tüm varlıklarınızda hassas konum takibi ile depoların iyi yönetilmesi, ister sevk edilen gönderilerin en hızlı rotaları bulmaları için canlı yol güncellemeleri sağlamak olsun, bunların tümü uçtan uca HERE platformlarında sağlanmaktadır.

HERE şirket konumu:
HERE Global B.V.
Kennedyplein 222-226, 5611 ZT Eindhoven, Hollanda
Web sitesi: www.here.com