ANA SAYFA TR EN Kurumsal DNV RouteSmart ArcumApp HERE Danışmanlık İletişim
RouteSmart

RouteSmart Technologies HakkındaRouteSmart rota planlama ve optimizasyonuna odaklanmış rota yazılımı ve çözümü sağlayıcısıdır. Kargo ve posta dağıtım, geri dönüşüm, sıfır atık, atık toplama, kamu hizmetleri ve yerel yönetimler, altyapı kuruluşları, gazete ve basıl yayın dağıtımı endüstrilerinde yer alan lider kuruluşlar, karmaşık rotalama sorunlarını çözmek için RouteSmart Technologies'e güvenmektedir. RouteSmart Technologies rakipsiz alan uzmanlıkları, uzun yıllara dayalı endüstri uzmanlığı ve deneyim kombinasyonuyla, hizmet verdiğimiz müşteriler topluluğu için araç rota optimizasyon yazılımı teknolojisinde dünya da lider olarak yer almaktadır.

Ölçülebilen sonuçlara dayalı araç rotalama teknolojisine duyulan tutkuyla yola çıkan RouteSmart rota optimizasyon teknolojisi, müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanan uzman bir ekip tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir. Esri ve HERE'ın önde gelen coğrafi teknolojilerinni içeren RouteSmart yazılımı, müşteri sistemleri ile bütünleşerek hizmet verdiği sektörlerin zorlu operasyonel gereksinimlerini karşılamak için eksiksiz rotalama çözümleri oluşturmaktadır.

1986 yılından bu yana RouteSmart seçkin distribütör ağı ile en karmaşık rotalama sorunlarını en yüksek hassasiyette ve istenen zamanda çözmek için sürdürülebilir yazılım ve uzman altyapısı sağlayarak verimlik ve tasarruf konusunda tutkulu olan müşterilerine çok yüksek katkı sağlamaktadır. Dünya geneline yayılmış bulunan teknolojik altyapısı sayesinde her gün milyonlarca adrese verimli şekilde erişilmesini temin etmektedir.

RouteSmart şirket konumu:
RouteSmart Technologies, Inc.
8850 Stanford Boulevard Suite 3250 Columbia, Maryland 21045 / ABD
Web sitesi: www.routesmart.com