ANA SAYFA DNV Yazılımlar Hizmetler Haberler İletişim
Yazılım Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım Danışmanlık Hizmetleri

Varlıklarınızı güvence altına alan ve yatırım getirisini en üst seviyeye çıkaran yüksek değerli yazılım çözümleri sunulması hedeflenmektedir.

Yazılım Danışmanlığı

Yazılım Danışmanlığı ekibimiz, dünya genelinde birçok noktada yüksek nitelikli danışmana sahiptir. Alan uzmanlığımız, dağıtım, iletim ve işletme ihtiyaçlarınızı destekleyen petrol & gaz, elektrik ve su gibi sektörleri kapsamaktadır. Uzmanlıklarımız ağ analizi, simülasyon, ön canlandırma, optimizasyon, mevzuata uygunluk, varlık bütünlüğü, İSG ve risk yönetimi konularında ileri düzeyde bulunmaktadır. Yazılım Danışmanlığı, mühendislik alanı bilgisini ürün tabanlı yazılım çözümleri ile birleştirerek sektördeki en iyi uygulamaları kullanmaktadır.

Size Sağladıklarımız

Danışmanlarımız simülasyon ve ön canlandırma, varlık optimizasyonu, varlık bütünlüğü yönetimi ve QHSE (kalite, sağlık, güvenlik ve çevre) ile ilgili hizmetler sunmaktadır. Önerimiz, endüstriyel yazılım çözüm stratejileri ve planlaması, standart yazılım ürünlerimizin ve özelleştirilmiş çözümlerin uygulanmasını ve gerçekleşmesini sağlamak, eğitimini ve gelişmiş desteği kapsamaktadır. Kuruluşunuzun çözümden/üründen en fazla faydayı elde etmesine yardımcı oluyoruz.

Nasıl Çalışırız

Danışmanlık hizmetleri sağlanan ürünlere uygun olarak tanımlanmış teslim metodolojileri ile global bir entegre danışmanlık organizasyonu olarak faaliyet göstermekteyiz. Organizasyon yapımız danışmanlarımızı hızla seferber ederek doğru zamanda doğru yerde projelere tahsis edilmelerini sağlamaktadır. Dünya çapındaki erişim kabiliyeti ve sektör odaklı yaklaşımımızla, riski yönetmenize, performansı artırmanıza ve sonuç almanıza yardımcı olmaktayız.

Yazılım Danışmanlığının Temel Faydaları

  • Enerji ve altyapı sektörlerine yazılım çözümleri sağlamada 45 yılı aşkın deneyime sahip güvenilir ortak.
  • Alanında uzman birinci sınıf mühendislik uzmanlarına erişim.
  • Tüm değer zinciri boyunca deneyim.
  • Sektördeki en iyi uygulamalara erişimde garanti.
  • Yıllara dayalı tecrübe üzerine DNV ile ortaklık.
  • DNV çözümlerinin uygulanmasının başarılı olmasını sağlamak ve yatırım getirinizi en üst seviyeye çıkarmak için kanıtlanmış teslimat modelleri ve sağlam proje yönetimi (ISO9001 sertifikalı) kullanmaktadır.
Danışmanlık Hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.