ANA SAYFA TR EN Kurumsal DNV İletişim
HERE

HERE Teknoloji

HERE, dünyanın önde gelen harita oluşturucu ve konum platformu şirketidir. Gümümüzde, milyonlarca araç HERE harita verileri kullanarak çalışmaktadır. HERE, iş ortakları ve geliştiricilerin oluşturduğu küresel ekosistemi ile, dünyanın en iyi bilinen markaları ve en büyük organizasyonlarının da içinde yer aldığı birçok müşteriye hizmet sağlamaktadır.

Here Teknoloji Neler Yapar?


HERE, konum verilerindeki gerçek dünyadaki değişiklikleri algılamakta ve sürekli işlemektedir. HERE, piyasadaki en gelişmiş harita verilerini ve platformunu (Sokak verileri, POI'ler, Binalar, vb.) kullanıcılara sağlamaktadır.

Konum içeriği ve yazılımı benzersiz bir şekilde birleştiren HERE platformu, kullanıcıların, işletmelerin ve kamu kurumlarının mümkün olduğunca başarılı olmasını sağlamak için çalışmaktadır. Müşteriler, HERE platformunu bulut tabanlı ya da bilgisayarlarına indirerek kullanabilmektedirler. Kullanıcı gizliliğini ve güvenliğini korurken, yeni mobilite ve tedarik zinciri çözümlerini güçlendirebilirler.

Gelişen teknoloji farklı veri türlerini daha iyi birbirine bağlamakta, ortaya yeni kullanım alanları ve durumları çıkmakta bu da veriye ve teknolojiye olan bakış açısında köklü değişikliğe (paradigma kaymasına) neden olmaktadır. Otonom araçlar, dijital ikizler ve akıllı şehir altyapısı, doğru ve kesin konum verilerine dayanmaktadır. Verinin bu kullanım durumu ayrıca nesnelerin, sistemlerin ve insanların hareket halindeyken birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğine dair gerçek zamanlı bir anlayış gerektirmekte - gerçekliğin dijital bir temsiline ihtiyaç duymaktadır.

Ortaya çıkan bu yeni durumu Konumsal Zekâ Çağı olarak adlandırmak mümkündür. Bu çağ kompleks ve büyüyen bir konum verisi hacmine dayanmaktadır. Bununla birlikte, günümüzde halen, birçok organizasyon kendisini, taşıdığı değerden tam olarak yararlanılamayan büyük miktarda silolar halinde konum verisinin üzerinde otururken bulmaktadır. HERE Teknolojinin yardımcı olacağı alan da bu noktadan başlamaktadır. Açık konum verisi ekosistemi, birden çok konum verisi türünü güvenli, esnek ve değerli bir şekilde birbirine bağlayıp ve anlamdırabilmektedir.

*Daha fazla bilgi için, HERE Teknoloji web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.here.com